Bilinçaltında Olan Muazzam Güç

Yolcu, yazdığına dikkat et!
 
 
 
İnsan kendi program dili olmasına rağmen konuşulan dile göre de kendisi ayar yapar. Kendisi, kendine algı kodlaması yapar. Örneğin Latince harf kullanıyorsunuz. Bu Türkçeye göredir. Türkçe konuşulan yerde beyin kendisi Türkçeye göre algı kodlaması oluşturur. Buna göre kelimeler, harfler beyinde anlam taşırlar. Bu anlamlar sadece beyin tarafından bilinir. Kişiler bunu bilmez.
 
Beyni inceleyelim. Gökyüzüne baktığımız zaman şuamız içinde baloncuklar görürüz. Hareket halindedirler. Bazen yukarı bazen aşağı bazen sağa sola kayarlar. Bunu çoğumuz biliriz. Ama ne olduğunu bilmeyiz. Bu beynin frekans çizelgesidir. O esna düşüncelerimiz beyin tarafından titreşim olarak algılanmaktadır. Siz göğe bakarken bu beyne ait olan çizelge ekranını görmektesiniz.
 
Ne düşüyorsak beyin bunları komut olarak alır ve işleme koyar. Deneme yapalım. Okul hayatında sıkça elimizde kâğıt kalem yazılar yazdık. Ne etki hissettik? Hiç mi? Evet bir hiç etki. Ama beynin kendi kurduğu sistemi yakalarsak iş değişir.
 
R R R R B
 
Yukarıda olan harfleri sağ sol fark etmez avucunuza yazın. Beş dakika içinde tüm ağrılar gidecek. Neşeleneceksiniz. Çok tuhaf değil mi? Beyin birden kendi dili ile karşılaştı. Sizin verdiğiniz komuta boyun eğdi? Tesadüfe gerek yoktur. Bu sayede beynin algı dilini çözdüğümüzde ona istediğimiz her komutu harf, kelime, sayı vesaire ile atabiliriz. O bize isteklerimizi altın tepside sunacaktır.
 
Kabala İlminden
Mahmut Hoş
 
  

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !