Astroloji

Evlilik Yaşları Doğum Haritasında Nasıl Tespit Edilir

Evlilik Yaşları Doğum Haritasında Nasıl Tespit Edilir

Kralların Astrolojisi

Antik zamanların astrolojisine kısaca bir göz atalım. Bugünün astrolojisi ile aralarında ne fark var. Bu arada nu bilgiler Kitabımızın içeriğindendir. Evlilik Yaşları Doğum Haritasında Nasıl Tespit Edilir.

Evlilik yaşları 2 yoldan anlaşılır. Birisi transit durumuna göre. Diğeri ise 2 kişinin haritasının eşleşimi ile. Bunun için yapılması gereken ilk kural istenilen kişilerin haritaları çıkartılarak yedinci eve bakılır. yedinci evde gezegen varsa bu elimizde her 2 kişinin tanışma ve evlenme için yaşlarını belirlemeye sıra gelir.

Örnek haritada

sinastri

yedinci ev üzerinde Ay ve Jüpiter kavuşum halindedir. Ay ve Jüpiter 19 yaşa işaret eder. Bu arada haritada Satürn ile de bu ikili gezegene açı verildiğini görüyoruz. 120 derecelik açı.Satürn’e ait yaşı eklersek 31 eder. Partnerin Kuzey ve Güney ay düğümlerinin doksan derece bu yedinci eve açılarını da gözlemlemekteyiz. Güney ay düğümü 2 yaş eder. Kuzey de 3 yaşa işaret eder bu haritada. Şimdi asıl olan yedinci evdeki gezegen veya gezegenlerin açı almasıdır. Açı aldığı gezegenler ise bizlere bu 2 kişi arasındaki yaşları anlatacaktır. Şimdi bu iki kişi arasında görünen yaşlara bakalım:

19-30-33-35-38 yaşları. Bu yaşlarda kişiler için evlilik durumu düşünülebilir.

Kişi bu yaşlara geldiğinde transit haritalar bu durumu teyit ettiğinde paralel olarak kişiler birbirlerine sıcak olacaklardır. Bu yolda adım atacaklardır.

Her iki kişinin haritalarında bu olayı tetikleyen unsurlar yine aynısı olacaktır. Ay Jüpiter Satürn ve Ay düğümleri tekrar haritalarında açı yaptığında ( transitlerin hangi evde olmaları önemli değil )  bu ikili arasında evlilik ya da ortaklık için adımlar atılmış olacaktır.

Havas ilminde de bu sistem çok rahat kullanılabilmektedir. Doğum ve transit haritalarında evlere bakarak hangi yaşlarda neler olacağı bu vesile ile görülmesi mümkündür. Aşk yaşı ne zaman. Evlilik yaşı ne zaman. Bunun gibi birçok soruların cevabını bulabilirsiniz.

Size özel yorumlar için

mahmut_hos@hotmail.com

http://astroloji2010.somee.com/kitap.png

Kitap İstek

mahmut_hos@hotmail.com

543 713 11 78

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !