Geleceğinizi Öğrenmek İçin Bilinçaltınızla Konuşmaya Başlayın

Geleceğinizi öğrenmek için aklınıza sorunuz
 
Aklınız veya bilinçaltınız. İkisi burada aynıdır. Bilinçaltını etkileyen akıldır. Akılda oluşan sorunun yanıtı dahi bilinçaltındadır. Akıl soruyu oluşturur. Bilinçaltı cevap verir. Remil kitabını bu yönde etkilerini anlatmak için kaleme almıştım. Remil kitabında gelecek adına olan akla sorularla bilinçaltından gelen sayısallarla geleceği okumaya çalıştık. Başarı oranı çok yüksek çıktı. Sorularımızın yanıtlarını sayılarla öğrendik.
 
Remille aldığımız soruların yanıtını astrolojik olarak bilinçaltımız cevaplamaz mıydı? Yanıtlıyor. Size yaşayacaklarınızı anlatıyor. Genelde rüyada göreceğimiz haberci rüyalar bununla birlikte uyanıkken gerçekleşiyor. Aklımıza soruyu soruyor. Bilinçaltı cevaplıyor. 
 
Yapmanız gereken mi? Neyi öğrenmek istiyorsunuz? Bu ay başıma neler gelecek veya aşk sevgili soruları mı? Tamam. Sorun yok. Yanıtları aklınızın içerisinde. Yapmanız gereken ise örneğin “sevgiliden haber var mı?” sorusu olsun. Aklınıza bunu sorunuz. Sonra aklınıza gelen kelimeleri seçim yapmadan bir kağıda yazın. İlk gelen kelime saçma sanmayın. Bilinçaltınız sizinle konuşuyor. Yazın. Sonra gelenleri de yazın. Bu akla doğan kelimeler sorunuzun astolojik yanıtıdır. İşimiz o kelimeleri gök diliyle okumaya kaldı. Bizlere nasıl yanıt verildi? 
 
Evet sormak istediğiniz soruyu önce aklınıza sorunuz 3*4 dakika. Sonra kalbe akla doğan kelimeleri kâğıda yazın. Sorunuzla birlikte o kelimeleri yazın. Size neler var gelecekte ücretsiz öğrenin. 
 
Beklemeyin hemen bilinçaltınızla konuşmaya başlayın. 
 
Beni Facebook ekleyebilirsiniz. 
https://www.facebook.com/mahmut.hos 
 
Kitap Sipariş: 
http://www.mahmuthos.net/?pnum=13&pt=Mahmut+Ho%C5%9F+Kitaplar%C4%B1 
 
Telefon: 0543 713 11 78 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !