Her türlü sorunlara karşı DNA formülleri

 
Her türlü sorunlara karşı DNA formülleri
 
DNA dizilimleri harflerden komut alır. Verilen komut anlamında kişi DNA’sı harekete geçer. Komutta olanı DNA emir olarak işleve alır. 
Örneğin kullanılan dil bu yönde DNA sistemine aktif etki eder. Ona komutlar verir. Gerekenin yapılmasını ister. Eğer alemde tek kopuk parça olsaydı bu dediklerimiz mümkün olamazdı. 
 
Endişe bir DNA sorunu mu? Anlamak için DNA üzerinde bunu harflerle yapabiliriz. İstersek ses frekansıyla da bunu yapabiliriz. Elimizdeki harf sistemi daha kolay ve ekstra ücret gerektirmez. Ucuz bile değil. Bedava. 
 
Endişe herkes için sorundur. Beyin ve oradan DNA sistemine harflerle komut verebiliriz. 
 
HA
RAC
 
Alt alta bu işlenmiş harfler Türk alfabesinde endişe demektir. Beyin ve DNA bu dizilimi endişe olarak tanımlar. Bu harflere beş veya on dakika bu şekilde bakmak endişeyi anında yok eder.  Kişi eğer endişe hastalığı sürekli yaşıyorsa bu harflere belli süre günlük on dakika bakmış olsa kısa zamanda DNA sistemi onarılacaktır. Kişi bu hastalıktan kurtulacaktır. 
 
Bu sadece bir örnektir. Bunun gibi binlerce kodlamalar vardır. Herhangi bir cihaza ihtiyacınız yok. Harflerin bilgeliği size yeterli. Bu ve bunun gibi kodları harflerin Bilgeliği kitabında bulabilirsiniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !