Astroloji

İSİMLER VE ASTROLOJİ YORUMLARI

İSİMLER VE ASTROLOJİ YORUMLARI

Genelde ara ara isimlerin astrolojik etkilerinden bahsederiz. Takipçilerimiz isim eşleştirmelerini yoğun bir şekilde sormakta.

2009 aşure ayında isim astroloji açıklamalarına başlamıştım. Bu zamana kadar isimlerin astrolojik etkileri kanıtlanmış değildi. Şu an bakıyoruz. Birileri çıkıyor bir şeyler anlatıyor bu konuda ama herhangi bir geçerli açıklaması yok. Tutar tarafı da mevcut değil.  Sırf meraklısı fazla olunca normal diyoruz bunlara.

Hâlbuki bizler isimlerin doğum haritasına olan etkilerinden bahsediyoruz. Açık olarak aynı astroloji yorumu yapıyoruz. İsimlerle. Sistemi açıklamayacağız ama sizlere örnekler sunacağız bunun ile ilgili.

Recep Tayyip-Beşşar Esad İsmi Transit Yorumları

Bu isimler de göze çarpan gezegenler şunlardır. Mars Mars- Neptün Ay- Güneş Güneş- Güneş Ay.

Recep Tayyip 26 02 1954 doğumludur. Bu güne ait haritasını çıkartalım. Ve 2011 senesi kasım ve ekim aylarını eşleştirelim.

Transit Mars ile doğum Mars’ının 90 derece olduğunu görüyoruz. Mars karesi Dünya Astrolojisinde çatışma ve kavganın habercisidir. Görüldüğü gibi de ekim ve kasım aylarında iki tarafta gerilmiştir. Kasım ve Ekim ayları tr Güneş ile Doğum Güneşi de kare yapmaktadır.

Beşşar Esad’ın doğum grafiklerine bakmadan sadece tek tarafın doğum haritası ele alındığında bu şekilde isimleri karşılaştırarak neler yaşanabileceğini görmekteyiz. Şu an başka sebepler yok ise tr Güneş, doğum Güneşine 120 derece yapmaya hazırlanıyor. Taraflar eğer bu açıyı değerlendirebilirlerse arada barış olacak. Güzel gelişmeler olabilecektir.

Güzel gelişmeler bekliyoruz.

Görüldüğü gibi isimler doğum haritasına etki etmektedir. Her isim eşleştirmeleri, sinastri haritaları bu usul ile yorumlanabilmektedir.

mahmut_hos@hotmail.com

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !