Astroloji

İsminizde Olan Eksik Harfleri Tamamlamak

İsminizde Olan Eksik Harfleri Tamamlamak

Özellikle gelişi güzel bazı uygulamalara, bu yöntemi sizlere sunarak son veriliyor. İsminizdeki harflerin burcunuza etkilerini sitemizden okuyarak ve sizlere hangi harfler lazım ise tespit edip kullanmanız mümkün olacaktır. Bunun için kimseden yardım istemenize gerek yok. Sitemizde tüm harfler işlenmektedir. Burçlarınıza göre ne anlamlar ifade ediyor açıklanmaktadır.

Bazı harfler bazı burçlarda kısıntılara sebep verebiliyor. Böyle bir durumunuz var ise, O zaman yapmanız gereken tek şey onu tarafsız edecek harf ve kendinize bu vesile ile lazım gelecek ismi bulmak olacaktır. Belki bu bir meslek içinde kullanılabilir. Hatta yaşamda yapamadıklarınız içinde size destek olacak eksiklikleri tamamlamanız mümkündür.

Bazı isimler var ki Harf değerleri burca uygun olsa da yaşamda bazı zorluklar görmektedirler. Bunun sebebi isimlerin noktalanmasında saklıdır. Eğer noktalanmış olarak isimler ters bir sonucu gösteriyorsa biliniz ki yaşamı sizin yerinize başkası seçmiyor. Siz seçiyorsunuz. İsminizde muhakkak sonuca götüren işleri ters düz eden bir konum var demektir. Bu nedenle başkalarını suçlamamak gerekir.

Kimse doğduğunda kötü olarak doğmaz. Siz yeni doğmuş bir bebeğin suç işlediğine şahit oldunuz mu? Hayır. Hayat ilerledikçe de ismimizdeki etkiler bizimle beraber yaşamaya başlar. Aslında astrolojik olarak yorumlamamız burada kişilerin karakter ve nelere uygun olduğunu anlaması içindir. İsim harflerinizi hem yükselen burcunuza göre hem de asıl burcunuza göre yorumlarına bakınız. Genel olarak sizi ifade ettiklerini göreceksiniz. Astrolojik durum burada sadece sebeptir. Gaye değil. Gaye olsa idi değiştirilmesi mümkün olamazdı. O zaman sadece bindiğimiz araba gibi görün. Zira hedefe vardığınızda arabadan inmeniz mecburidir. Yaşam da böyledir. Tedavi olmak için ne yaparız. Şifa bulana kadar ilaç tedavisi oluruz. İyileştikten sonra ilaç içeni gördünüz mü?    

Örneğin Özcan ismini ele alarak hem kendisi için hem bir başkası isim ile eşleştirmesinde ismi nasıl noktalanmaktadır.

- Evliliğinde eş ile arasında uyumsuzluklar çok olur. Kadınlarla iyi anlaşmasına rağmen onlardan başına birçok sıkıntılar gelmesi olağandır. Ruh hali bozuk ve aklı genelde karışık olur.

Bir başka isim ile karşılaştığında bu sefer şu analizler karşımıza çıkacaktır.

- Günaha karşı meyilli olur. Evlatlarından sorun yaşar. Herhangi bir dostluğu ya da arkadaşlığı onu aile kardeş ve akrabadan uzaklaştırır.

Bunlar kısa örnekler. Remil ilmi ile isimler açıldığında sonuç haneleri de beraberinde görünmektedir. İsimlerin nasıl noktalandığı ancak Remil ilmini öğrenmekle mümkündür. Bu şekilde hem hangi yaşlarda sizlere neler lazım olur. Hangi sayı ve harfler sizi etkiler gibi birçok sorununda cevabını öğrenmiş olursunuz.

İsminizdeki harflerin sizlere neler verdiğini görmek için buradan bakınız:

http://astrolojik.wordpress.com/category/isimname/isminizin-harfleri/

Remili en iyi buradan öğrenirsiniz:

mahmut_hos@hotmail.com

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !