Tüm iltihaplara iyi gelen DNA harfler

Genel tüm iltihaplarda kullanacağınız mucizevi çareler
 
Birçok iltihap söktürücü çaresi verdiğim izleyicilerden bilinir. Bunlardan biris alt alta yazılmış H harfleridir.
H
H
 
Alt alta yazılmış bu H harflerine iltihaplı bölgeyi düşünerek on dakika kadar bakmanız iltihabı anında kurutmaya başlayacaktır. Binlerce kişi tarafından denenen bu sistemle oluşmuş harfler tam puan aldılar. Kimi merakından deneyenler bile bu etkiye şaşkınlıklarını dile getirdiler. Nasıl Latince harfler bu şekilde etki ediyordu?
 
Kullanılan alfabe çok önemlidir. Zira hangi alfabe kullanılırsa kullanılsın beyin tarafından ekstra yazılıma dahil edilir. Bir program dahiline alınır. Bu programlama dili ise bilindiğinde istediğiniz komutu beyine vermeniz artık mümkünüdür. 
 
Beyin evrende tüm oluşumlara ekstra program kurar. Kurduğu bu programın amacı onlarla iletişim kurmak adınadır. Bilgi almak amacınadır.
Siz farkında olmasanız bile beyin tüm evrenle iletişim halindedir. Ancak sizler o konuşma dilini konuşturabildiğinizde beyin size bunları açıklamaktadır. Örtülüdür. Örtüsünü kaldırmak insana aittir. Çalışmakla açılabilen kendisini gösteren bir yapıya sahiptir. Adem AS yaratıldığında hiçbir şey öğrenmeden her sorulana yanıt vermesi bunu aleni göstermektedir. O vakitler Adem AS cennet halinde idi. Cennet halinden uzaklaştığında beynin açık olan bu özellikleri kapanmıştır. 
 
Artık beyin çalışmayla açılan bir organ haline gelmiştir. Bu organ bir etten kandan vesaire olduğunu sanmayalım. O ne kadar varlığı bu alemde görünse asılda o devasa bir kompüterdir. Eşyanın ve ismin saklı sırları ondadır. Tam donanımla yaratılan bu organın artık beklediği okunmaktır. 
İkra sözüyle beyine hitap var mıdır? Beyinle ilgili bir okuma sistemi olabilir mi? Bu soruların yanıtı kısa zaman sonra insanoğluna açılacağını umuyorum. İlim gerçekten çok ileri hareket ediyor. Çözüleceğine eminim. 
 
Beynin bu kimi sırları sayısal ve harfsel olabiliyor. Bir bilgisayar tarzı anlatmaya çalışmamız çok zayıf ve cılız kalacaktır. Beynin işlevi aklın alamayacağı kadar ötelerdedir. Bunu nereden anlayabiliyoruz? Ölümlü bir insana verilen her organın öte alemle ilişkisi mutlak olduğudur. Hangi cihaz hem bu dünya hem ahiret hayatıyla ilişkilenebilmiş? Bir cihaz sözde beyinden daha hızlı hesaplama yapsa bile asılda beynin her hesabı her düşünesi enerjidir. Enerjisini kendisi üretir. Bir cihazda bu özelliklerin olmasına zamana bakarak mümkün diyemeyiz. 
 
İnsan beyni ve bedeni kişi çevresinde astral beden oluşturuyor. Bir ruhsal beden meydana getiriyor. Bir cihazda şu ana kadar böyle özellik verilmesi sırrı elde edilemedi. İnsan beyninin oluştruduğu bu astral beden fiziki bedenin kopyası gibi duruyor. Enerji insan-Fiziki insan.
 
İlim ilerledikçe daha çok keşiflere şahit olacağız. Bu şahit olmalarda insanın kimseye ise ihtiyacı olmadığına ayrı şahit olacağız. Unutulmamalı insanın aklına gelen her sorunun mutlak çözümü var demektir. Çözümü olmayan bir soruyu Allah insana vermez. Soruları akla veriyorsa demek çözümü vardır. 
İltihap olayında sayısal sırrı öğrenerek iltihabına çare olmak isteyenler isim soyadını yazarak öğrenebilirler. Tecrübe denemekle anlaşılabilir.
 
Harflerin Bilgeliği kitabından...
https://www.mahmuthos.net/?pnum=13&pt=

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !